ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

23 Nisan Dolayısıyla Başkanlık Koltuğuna Küçük Sıla ve Çınar Oturdu

23 Nisan Dolayısıyla Başkanlık Koltuğuna Küçük Sıla ve Çınar Oturdu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Araklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy ve beraberindeki öğrenciler Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında ziyaret etti.

Miniklerden Sıla ve Çınar başkanlık koltuğuna oturdu. Başkan Çebi başkanlık koltuğunu devrederek yeni başkanlara neler yapacağını sordu. Minik başkanlar Trabzonspor forması hediye edeceklerini ve okullarına ağaç yapacaklarını söyledi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş’a talimat vererek öğrencilerin isteklerinin yerine getirilmesini istedi.

Minik başkanlar Kaymakamlık makamını arayarak orada bulunan minik Kaymakamla görüşme de sağladılar.

Belediye Başkanı Recep Çebi bütün dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak koltuğunu bir öğrenciye vekaleten bıraktığını söyledi. Çebi, “Bütün çocukların bayramını kutluyorum. Kızımızın başkan koltuğundaki ilk talebi arkadaşlarına ve kendine Trabzonspor forması oldu. Biz de belediye olarak sözünü verdik. Park ve ağaç talepleri de oldu. Onlar içinde çalışma başlattık. Miniklerimizin eğitimlerini sağlıklı bir şekilde sağlayabilmeleri ve geleceğin beyinleri olmaları için gayret gösteriyoruz.” dedi.

21.04.22