ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklı 1961 Spor Kulübü Efsane Kadrosuyla İddialı Bir Şekilde Yoluna Devam Ediyor

Araklı 1961 Spor Kulübü Efsane Kadrosuyla İddialı Bir Şekilde Yoluna Devam Ediyor

Araklı 1961 Spor Kulübünde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Önceki kulüp başkanı Yusuf Çebi görevi Trabzon Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Bülbül’e devretti. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi geçtiğimiz günlerde yeni kulüp yönetimi ve futbolcularıyla bir araya geldi. Yapılan görüşmede Başkan Çebi öncelikle yeni kulüp başkanı Fatih Bülbül’ü tebrik ederek sporcularla sohbet etti.

İlk Ders Zilini Başkan Çebi Çaldı

Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Dt. Fatih Bülbül futbolcuların hepsinin Araklı gençlerinden oluştuğunu dışarıdan hiçbir futbolcunun bulunmadığını ifade ederek; ”Araklı’nın yetiştirdiği genç kardeşlerimizden oluşan mükemmel bir kadro kurduk. Belediye Başkanımız Recep Çebi yönetimde olduğum dönemlerde de bizleri hiç kırmamış her zaman destekçimiz olmuştur. Araklı sporun her alanında üstün başarılar yakalamış gençlerle dolu bir ilçedir. Güreşte, futbolda, boksta vb. dallarda dünya, Türkiye şampiyonlukları elde edilmiştir. Bu has kadro ile müthiş bir başarı yakalayacağımıza inancımız tamdır. Belediye Başkanımıza ilgi alaka ve desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun.” dedi.

Başkan Çebi; ‘Gençlerimize Güvenimiz, İnancımız Tam’

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanlığına seçilen Dt. Fatih Bülbül ve ekibini tebrik ederek; ”İlçemize katkı sağlayacak her faaliyet, etkinlik ve programda varız. Futbolcularımızla buluşmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duydum. Takımımızı nasıl daha iyi bir pozisyona getirebiliriz, öğrencilerimizi nasıl daha verimli alanlar oluşturabiliriz bunların çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Belediye olarak bizim gençlerimize takımımıza desteğimiz inancımız tamdır. Kadronun Araklımızın yetiştirdiği gençlerden oluşması hem bizleri sevindirmiş hem de faydalı bir durum oluşturmuştur. İnşallah takımımızı güzel yerlerde göreceğiz. Şimdiden takımımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

03.10.22