ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklı 1961 Spor Kulübü Turup’ta Kamp Yapacak

Araklı 1961 Spor Kulübü Turup’ta Kamp Yapacak

Araklı 1961 Spor Kulübü oyuncuları Araklı’nın en güzel destinasyon alanlarından biri olan Turup’ta kamp yapacak. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Meclis Başkan Vekili Ekrem Reis, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş, İmar ve Şehircilik Müdürü Zihni Hancı, Araklı 1961 Spor Kulübü Başkanı Fatih Bülbül, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, mühendisler ve teknik ekip alanda incelemelerde bulundu.

Her spor dalında başarıdan başarıya koşan Araklılı gençlerin doğa içerisinde idman yapabilmesi adına çalışmalar başlatıldı. Dört bir yanı çamlarla kaplı olan Turup’ta gençler antrenmanlarını çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirecek. Araklı’nın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Turup’ta Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından da ‘’Millet Ormanı’’ projesi hayata geçirilecek.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ‘’Araklı 1961 Spor Kulübümüzün doğa içerisinde bol oksijenli bir alanda kamp yapması, sportif faaliyetlerde bulunması adına incelemelerde bulunduk. Araklı’da gençlerimiz her spor dalında dereceden dereceye koşuyorlar. Bende şahsen gençlerimizin bu başarılarını yakından takip ediyorum. Onlarla sürekli diyalog halindeyiz. Hep diyoruz ya geleceğimizin teminatı gençlerimiz. Genç kardeşlerimiz için ne yapsak azdır. Onlara Turup’ta güzel bir alan kazandırıyoruz. Ayrıca burada Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından ‘’Millet Ormanı’’ projesi başlatıldı. Bu projenin detaylarını da yakın bir zamanda paylaşacağız. Gençlerimize ve spor camiamıza hayırlı olsun’’ ifadelerine yer verdi.

13.10.23