ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklı Sahili Büyük Değişimi Yaşıyor

Araklı Sahili Büyük Değişimi Yaşıyor

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile birlikte Araklı sahili değişimi yaşıyor. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte sahilde rengarenk açan çiçekler, peyzaj çalışmaları insanın içini açıyor. Sosyal tesis, ücretsiz otopark, çevre düzenlemesi, çardaklar, beton barbeküler, ışıklandırma, şehitler anıtı ve benzeri çalışmalar gerçekleştirilen sahilde şimdi ise bisiklet ve yürüyüş yolu projesinin yapımı devam ediyor.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve büyükşehir meclis üyesi Kenan Bağçiçek sahilde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili yerinde vatandaşlarla birlikte değerlendirmelerde bulundular. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi sahilde bulunan vatandaşlara projeleri anlatarak memnun kalıp kalmadıklarını sordu. Vatandaşlar alınan kararlardan ve yapılan projelerden son derece memnun kaldıklarını belirtti.

Başkan Çebi konuyla ilgili yaptığı konuşmada, ”Sahilde sosyal tesis, beton barbeküler, oturma alanları, otopark, altyapı, çevre düzenleme, şehitlik anıtı ve benzeri birçok çalışmayı gerçekleştirdik. Şimdi bisiklet ve yürüyüş yolu ile birlikte üç boyutlu Araklı yazılarımızı hazırlatıyoruz. Oldukça güzel bir alan daha oluşturacağız.” dedi.

15.04.21