ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Araklı’da Kadınlar Kapalı Organik Ürünler Pazarı Açıldı. Başkan Çebi; ”Araklı’da organik ürünler pazarı üreten kadınları buluşturacak”

Araklı’da Kadınlar Kapalı Organik Ürünler Pazarı Açıldı. Başkan Çebi; ”Araklı’da organik ürünler pazarı üreten kadınları buluşturacak”

Araklı Belediyesi tarafından sahil pazaryerinde yapımı tamamlanan Kadınlar Kapalı Organik Ürünler Pazarının açılışı yapıldı. Açılışa AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, belediye personeli, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, ilçe teşkilatı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılış çok görkemli bir şekilde yapıldı.

Açılışta konuşma yapan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi; ”Kadınlar Kapalı Organik Ürünler Pazarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu zamana dek ne söz vermişsek yerine getirdik. Organik ürünler pazarımız üreten kadınları buluşturacak. Yaylasında, köyünde, bahçesinde yetiştirdiği organik ürünleri ve el emeği, göz nuru ürünleri kadınlarımız bu pazarda satabilecek. Bu şekilde hem aile bütçesine katkıda bulunabilecek hem de ilçemizin kültürel ve doğal güzelliklerini tanıtmış olacak. Dünya Liderimiz, Mazlumların Umudu Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ve vatandaşlarımızın teveccühü ile üstesinden gelemeyeceğiz hiçbir engel yoktur. Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde Araklı’da devasa projelere imza attık. Atmaya da devam edeceğiz. Eser ve hizmet anlayışıyla Türkiye Yüzyılına emin adımlarla kararlı ve istikrarlı bir şekilde hep beraber yürüyeceğiz. Reisimize her zaman olduğu gibi yine Araklı’dan güçlü bir destek vereceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Organik ürünler pazarımız tüm kadınlarımıza hayırlı, uğurlu olsun. Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyor, en kalbi duygularımla selamlıyorum.” ifadelerine yer verdi.

04.05.23