ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başarılı Personeller Ödüllendirildi

Başarılı Personeller Ödüllendirildi

Araklı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığınca Ankara’da ve çeşitli illerde gerçekleştirilen Trabzon günlerinde özverili bir çalışma sürdüren personele ve burada Araklı standını yalnız bırakmayan mahalle muhtarlarına teşekkür belgesi taktim edildi.

Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca ve Belediye Başkanı Recep Çebi teşekkür belgelerini vermeden önce başarılı olan personel ve muhtarlarla toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma yapan Kaymakam Kürşad Karaca; ”Ankara’da gerçekleştirilen Trabzon Tanıtım Günlerinde Araklı standımız yoğun ilgi gördü. Hem hazırlık aşamasında hem de stand içerisinde özverili bir şekilde çalışan tüm personellerimize, standı bir an bile olsun yalnız bırakmayan kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız Recep Çebi ile birlikte manevi olarak böyle bir belge taktim etmek istedik. Başarılarınız daim olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Recep Çebi ise; ”Araklımızın tüm güzelliklerini aktarmak adına yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım sağlıyoruz. Personel arkadaşlarımız gerçekten güzel ve gayretli bir çalışma gerçekleştiriyorlar. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugün teşekkür belgesi taktim ettiğimiz muhtarlarımızın ise bizleri il dışında yalnız bırakmaması gerçekten çok güzel bir durum. Fuar boyunca standımızda hemşehrilerimizle, bürokratlarımızla buluştular. Gerektiğinde ise personelimize yardımcı oldular. Araklı standımız oldukça yoğun ve çok ilgi görmüştü. Kaymakamımız Kürşad Karaca beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Araklı Belediyesi personellerinden Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş, Özel Kalem Şefi Hayrettin Çebi, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Kadir Can Tanrıkulu, Emlak Servisinden Necmettin Demiray, Zabıta Gürkan Gümüştaş, Temizlik İşleri Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Çebi ve Yiğitözü mahalle muhtarı Cafer Akbaş, Pervane mahalle muhtarı Hüseyin Solmaz, Hürriyet mahalle muhtarı Okan Hasançebi, Yoncalı mahalle muhtarı Metin Çelik, Birlik mahalle muhtarı Bahattin Kerez, Kestanelik mahalle muhtarı Zeki Alemdar, Bereketli mahalle muhtarı Mustafa Başkan, Kayaiçi mahalle muhtarı Ali Erbay belgelerini Kaymakam Kürşad Karaca ve Başkan Recep Çebi’den aldı.

24.11.22