ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Değirmencik Ortaokulu Resim Sergisi Açılışını Gerçekleştirdi

Başkan Çebi Değirmencik Ortaokulu Resim Sergisi Açılışını Gerçekleştirdi

Trabzon’un Araklı ilçesi Değirmencik mahallesinde bulunan Değirmencik Ortaokulunda öğrenciler tarafından hazırlanan resim sergisinin açılışı yapıldı. Açılışa Belediye Başkanı Recep Çebi, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Jandarma Komutanı Seyit Özköksal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Ayazoğlu, Değirmencik mahalle muhtarı Tuncay Koçaslan katıldı.

Açılışı gerçekleştiren Başkan Çebi yaptığı konuşmada; ”Öğrencilerimiz tarafından sevgiyle, aşkla gerçekleştirilen eserleri gezip gördük. Yaratıcı, sanatsal ve bir o kadar güzel çalışmalar dikkatimizi çekti. Serginin bu denli güzel olması öğrencilerin bu işi ne kadar severek yaptıklarının bir göstergesidir. Minik yavrularımız, evlatlarımız çok başarılı ve azimli bir şekilde sanatsal faaliyetlerini gerçekleştiriyorlar. Burada öğretmenlerimizin de emeği ve gayreti asla unutulmamalıdır. Tüm öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Okul Müdürü Mustafa Tamer Çelik açılışa gelen ziyaretçilerine sergiyle ilgili bilgi verdi. Sergi gezildikten sonra Başkan Çebi ve beraberindeki misafirler öğretmenlerle bir görüşme gerçekleştirdi.

10.10.22