ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi; ‘Gönül Bağımız Her Daim Diri ve Sağlam’

Başkan Çebi; ‘Gönül Bağımız Her Daim Diri ve Sağlam’

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor. İlçede gerçekleştirdiği önemli projeler ile vatandaşların gönlünde taht kuran Çebi özellikle ikili ilişkileriyle de oldukça taktir ediliyor. Haftasonu Araklı’nın Kestanelik mahallesini ziyaret eden Başkan Çebi burada vatandaşlarla sohbet edip büyük küçük herkesle temasta bulundu. Yaşlı hastaları evinde ziyaret ederek onlara geçmiş olsun dileklerini ileten Çebi bağ bahçe işleriyle uğraşanların da yanına giderek hallerini hatırlarını sordu.

Haftanın her günü hem ilçe merkezinde hem de mahallelerde program gerçekleştiren Başkan Çebi vatandaşla olan bağını güçlü tutmaya oldukça özen gösteriyor. Göreve başladığı günden beri bu anlayışı bozmayarak çalışmalarına devam ediyor.

Kestanelik mahallesindeki ziyaretleri hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Recep Çebi şu ifadelere yer verdi; ”Biz vatandaşlarımızla bir olmayı, beraber olmayı kendimize şiar edinmişiz. Gönül bağımız her daim diri ve sağlam. Bunun formülü de bir tutam tebessüm ve hoş sohbet. Allah’a hamd olsun ilk günkü aşkla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın alıntıladığı gibi ‘Aşkınan çalışan yorulmaz.’ Biz içimizdeki bu coşkuyu ve heyecanı hiç kaybetmediğimizden dimdik ayakta, diri ve hep canlıyız. Kestanelik mahallemizde güzel bir gün geçirdik. Tüm hemşehrilerimize hoş sohbetinden, misafirperverliğinden ötürü teşekkür ediyorum.”

04.10.22