ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

Başkan Çebi Gönüllere Dokunmaya Devam Ediyor

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi gönül belediyeciliği düsturunu devam ettiriyor. Belediye Başkanı Recep Çebi esnaf, ev ve vatandaşları düzenli olarak ziyaret ediyor. Açık kapı çalışan Başkan Çebi hem belediye de vatandaşları dinliyor hem de onların ayağına giderek hasbıhal oluyor. Her hafta farklı farklı aileleri ziyaret ederek vatandaşlarla gönül bağını pekiştiriyor.

Meclis Üyesi Mustafa Akgün, AK Parti Araklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Meryem Hamiyet Halil, Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi, kadın kollarından Sevgi Çebi, Hacer Özen ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş ile birlikte ev ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Başkan Çebi ziyaretlerinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve değerli eşleri Sayın Emine Erdoğan’ın selamlarını iletiyor.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ziyaretleriyle ilgili yaptığı açıklamada; ”Vatandaşlarımızla ilişkilerimizin her daim diri kalmasını sağlamak maksadıyla belediye kapımız her daim açık. Buna binaen biz vatandaşlarımızın gelmesini beklemeden onların ayağına gidiyoruz. Teşkilatımızla, meclis üyelerimizle esnaf ve vatandaşlarımızı asla ihmal etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gönülden çalışarak gönüllere giriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

04.02.22