ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Hafız Adaylarıyla İftarda Bir Araya Geldi

Başkan Çebi Hafız Adaylarıyla İftarda Bir Araya Geldi

Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, İlçe Müftüsü Erdoğan Dalkes ve meclis üyesi Mustafa Akgün Erenler mahallesinde bulunan Erenler Kur’an Kursunda hafız adaylarıyla oruç açtı.

Bugüne kadar binlerce hafız yetiştiren Kur’an kursundan ayrıca güzel okuma yarışmalarında derece yapan birçok genç bulunuyor.

Başkan Çebi iftar programıyla ilgili yaptığı açıklamada; ”Kaymakamımız Sn. Kürşad Karaca, İlçe Müftümüz Sn. Erdoğan Dalkes, Erenler Kur’an Kursu Müdürümüz Sn. Halil Öksüzali, kıymetli hocalarımız ve hafız adaylarımızla iftarımızı eda ettik. Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin. Böyle kıymetli gençlerimizin sayısını arttırsın. Çocuklarımızı Kur’an kurslarımıza gönderen anne babalardan, yetiştiren hocalarımızdan ve burada olmalarına vesile olan hayırseverlerimizden de Allah binlerce kez razı olsun. Bizler sizler için ne güzel olacaksa onun için çalışmaya koşturmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

Erenler Kur’an Kursu Müdürü Halil Öksüzali ise ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Kaymakam Karaca’ya ve Başkan Çebi’ye teşekkür etti.

20.04.22