ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Kestanelik Kur’an Kursunda Hafız Adaylarıyla İftar Programına Katıldı

Başkan Çebi Kestanelik Kur’an Kursunda Hafız Adaylarıyla İftar Programına Katıldı

Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, meclis üyesi Mustafa Akgün ve Kestanelik muhtarı Zeki Alemdar Kestanelik mahallesinde bulunan Kur’an Kursunda hafız adaylarıyla oruç açtı.

Bugüne kadar binlerce hafız yetiştiren Kur’an kursundan ayrıca güzel okuma yarışmalarında derece yapan birçok genç bulunuyor.

Başkan Çebi iftar programıyla ilgili yaptığı açıklamada; ”Kaymakamımız Sn. Kürşad Karaca, AK Parti Araklı İlçe Başkanımız Sn. Şaban Bıyık, Meclis Üyemiz Sn. Mustafa Akgün, Kestanelik mahalle muhtarımız Sn. Zeki Alemdar, Kestanelik Kur’an Kursu Müdürümüz Sn. Hasan Mahmutoğlu, kıymetli hocalarımız ve hafız adaylarımızla iftarımızı eda ettik. Rabbim niyetlerimizi kabul eylesin. Böyle kıymetli gençlerimizin sayısını arttırsın. Çocuklarımızı Kur’an kurslarımıza gönderen anne babalardan, yetiştiren hocalarımızdan ve burada olmalarına vesile olan hayırseverlerimizden de Allah binlerce kez razı olsun. Bizler sizler için ne güzel olacaksa onun için çalışmaya koşturmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.” dedi.

Erenler Kur’an Kursu Müdürü Hasan Mahmutoğlu ise ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Kaymakam Karaca’ya ve Başkan Çebi’ye teşekkür etti.

25.04.22