ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi, Kurban Pazarını Gezdi

Başkan Çebi, Kurban Pazarını Gezdi

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Yassıkaya mahallesi mevkiinde bulunan kurbanlık hayvan pazarını ziyaret etti. Kurbanlık satan esnaflarla ve kurbanlık satın alan vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çebi, kurbanlık hayvan Pazar satış yerinde vatandaşların beklentilerini daha iyi karşılamak adına vatandaşlar ve esnaflarla istişarede bulundu.

Kurbanlık satan esnaflara hayırlı işler dileyen Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, kurbanlık satın almak için gelen vatandaşlarında bayramlarını tebrik etti.

Kurban pazarı ziyaretleri sonunda Başkan Recep Çebi; “Kurban pazarında incelemelerde bulunarak vatandaşlarımızla istişareler ettik. Bizlerden beklentilerini öğrenmeye çalıştık. Bayramlarını tebrik ederek hayırlı alışverişler temennilerinde bulunarak sohbet etme imkânına sahip olmuş olduk. Hem de kurban bayramı öncesinde belediyemizden istekler talepler ne ise bu taleplerinde karşılanması noktasında ve bundan sonraki kurulacak olan Pazar yerleri konusunda neler yapmamız gerektiği konusundaki görüş alışverişini tamamlamış olduk. Şahsım ve birlikte olduğum heyetle beraber bütün Araklılı hemşerilerimin kurban bayramını canı gönülden tebrik ediyor, Araklımıza, vatanımıza, milletimize, Türk ve İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Araklı Belediyesi tarafından kurulan kurbanlık pazarı ziyaretlerine Başkan Recep Çebi ile birlikte belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri de katıldı.

26.06.23