ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi; ‘Personelimizin Her Daim Yanındayız’

Başkan Çebi; ‘Personelimizin Her Daim Yanındayız’

Hizmet-İş Sendikası ile Araklı Belediyesi Personel LTD. ŞTİ arasında imzalar atıldı. Yapılan iyileştirme Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ile Trabzon Şube Başkanı İsmail Hakkı Kaplan arasında imzalandı.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; ”Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı Sn. İsmail Hakkı Kaplan ve birim müdürlerimizle yaptığımız görüşmeler neticesinde iyileştirmeler gerçekleştirdik. Çalışma arkadaşlarımız benim için kıymetli. Bu düşünceyle iyi bir iyileştirme yaptık. #Araklımız için gece gündüz demeden cefakarca çalışan tüm emekçi kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Anlaşmamızın Belediyemize ve işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Ayrıca Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanlığına tekrar seçilen İsmail beyi de tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı ise; ”Araklı Belediyemiz ile yürütmekte olduğumuz iyileştirme sonucu mutlu sona ulaştık. İşçi dostu Başkanımız bir kez daha işçisinin yanında olduğunu gösterdi. Emeğe, alın terine göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı şahsım, üyelerimiz ve sendikam adına gönülden teşekkür ediyorum. Yapılan iyileştirme belediyemize, işçi kardeşlerimize ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun.
Süreç boyunca olumlu katkı sağlayan Başta kıymetli Başkanımıza ve birim müdürlerimize ayrıca teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

01.02.22