ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi; ”Trabzon Caddesinde Sorun Kalmayacak”

Başkan Çebi; ”Trabzon Caddesinde Sorun Kalmayacak”

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından Araklı’nın ana caddesi olan Trabzon caddesinde yapılan bulvar projesi ile ilgili vatandaşların talepleri yerinde incelenerek değerlendirildi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Fatih Bayraktar, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanı Gürcan Başar konuyla ilgili olarak Araklı’ya geldi.

Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Emniyet Müdürü Veli Göçmen, meclis üyeleri ve teknik ekip daire başkanlarına eşlik etti.

Kavşaklar Yapılacak

Akbank’ın olduğu kısma ve otogarın bulunduğu bölgeye kavşak yapılması yerinde incelenerek kararlaştırıldı. Projelendirme çalışmalarının ardından çalışmanın akıbeti belli olacak. Yaya kaldırımları konusunda vatandaşların talepleri doğrultusunda düzenlemeler yapılacak.

Akbank Kavşağı Saat Kulesi ile Süslenecek

Akbank’ın orada yapılacak kavşak çalışmasında saat kulesi kullanılacak. Ayrı bir meydan havası katacak olan saat kulesi modern bir şekilde orta kavşağa yerleştirilecek. Işıklandırması ile oldukça çok beğeni toplayan bulvar projesinde temizlik asfaltı ile bambaşka bir görünüm elde edilecek.

21.04.22