ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Türkiye 2. Araklı Ragbi Takımını Ödüllendirdi

Başkan Çebi Türkiye 2. Araklı Ragbi Takımını Ödüllendirdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızları Ligi U18 erkekler Ragbi Türkiye Şampiyonası 22 ilden 31 takımın katılımıyla Samsun’un Çarşamba ilçesinde gerçekleştirilmişti.

Araklı İdman Yurdu Spor Kulübü Ragbi takımı finale yükselme başarısı göstererek son iki yılın şampiyonu Pursaklar Belediyespor’a mağlup olarak Türkiye ikincisi olmuştu.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Türkiye 2. olan Araklı İdman Yurdu Spor Kulübü Ragbi takımı oyuncularını makamında misafir etti. Yönetim kurulu, antrenörler ve sporcular Başkan Çebi’yi ziyaret ederek yaşadıkları heyecanı aktardılar.

Başkan Çebi yönetim kurulunu, antrenörleri ve sporcuları tebrik ederek; ”Kulüp Başkanımız Kadir Çebi, Başkan Yardımcısı Fatih Aktaş, hocalarımız ve antrenörlerimizin emekleri ile çok güzel işlere, başarılara imza atılıyor. Araklı İdman Yurdu Spor Kulübümüz bir çok branşta ilçemizde faliyet gösteriyor. Burada gençlerimiz sportif faaliyetlerini sürdürerek çeşitli başarılara imza atıyorlar. Ragbi takımımız böyle bir zaferle bizleri gururlandırmıştır. Ayrıca kulübün basketbol takımı da il ikincisi oldu. Tebrik ediyoruz, başarıları daim olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Recep Çebi sporcuları başarılarından dolayı ödüllendirdi.

22.06.23