ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Çebi Zabıta Teşkilatı İle Bir Araya Geldi

Başkan Çebi Zabıta Teşkilatı İle Bir Araya Geldi

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Zabıta Haftası dolayısıyla Araklı Belediyesi Zabıta Teşkilatı ile bir araya geldi.

Zabıta Müdürü Şenol Çebi, Zabıta Komiseri Kemal Çebi ve Zabıta Personeli ile sohbet eden Başkan Çebi çalışmalar hakkında da bilgi aldı.

Belediye Başkanı Recep Çebi, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini sürdürdüğünü belirttiği mesajında, “Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir” ifadelerine yer verdi.

Başkan Çebi, mesajının sonunda ise şu ifadelere yer verdi:
“Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Araklı Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.”

06.09.23