ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

ARAKLI’NIN DÖRT BİR YANI DEZENFEKTE EDİLİYOR

ARAKLI’NIN DÖRT BİR YANI DEZENFEKTE EDİLİYOR

Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Belediye Başkanı Recep Çebi ve daire amirleri koronavirüs tedbirleri kapsamında bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdiler.

Araklı’da tüm cadde ve sokaklar Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Araklı Belediyesince dezenfekte edildi. Ayrıca 196 adet toplu taşıma aracı, camiler, okullar, wcler, sosyal tesisler, kültür merkezleri, tüm kurumlar, sanayi sitesi, sivil toplum örgütleri, çocuk parkları, hastaneler, camiler, Kur’an kursları, petrol istasyonları, otogar, kütüphaneler, rehabilitasyon merkezleri, halısahalar, gençlik merkezi, spor salonları, et tesisleri ve tüm ortak kullanım alanları dezenfekte edildi.

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Araklı Belediyesinin koordineli çalışmaları sonucunda Araklı’da oldukça güzel bir çalışma gerçekleştirildi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ilçede gerekli tedbirlerin alındığını ve her bölgede dezenfekte çalışmalarının artarak gerçekleştiğini belirtti.

Başkan Çebi ayrıca ”Tüm kurumlarımızla iş birliği içerisinde koronavirüse karşı tedbir ve önlemlerimizi alıyoruz. Biz sizler için görevimizin başındayız. Kıymetli hemşehrilerim, sizlerden ricamız lütfen kurallara uyalım. Bir süre evden dışarıya çıkmayalım.” ifadelerine yer verdi.

25.03.20