ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Başkan Dr. Hüseyin Avni Coşkun Çebi Araklı’da Yapımı Devam Eden At Çiftliğini Ziyaret Etti

Başkan Dr. Hüseyin Avni Coşkun Çebi Araklı’da Yapımı Devam Eden At Çiftliğini Ziyaret Etti

Araklı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Avni Coşkun Çebi, ilçenin Yalıboyu (Samayer) Mahallesinde bulunan at çiftliği inşaatını ziyaret etti. Ziyaret sırasında Başkan Çebi, işletme sahibinden bilgi alarak incelemelerde bulundu.

At çiftliği inşaatını ziyaret eden Başkan Çebi, projenin ilerleyişi hakkında detaylı bilgi aldı. İşletme sahibinden yapılan çalışmalar ve projenin ilerleme süreci hakkında bilgi alan Başkan Çebi, at çiftliğinin tamamlanmasıyla birlikte ilçeye katkı sağlayacak potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Ziyaret sırasında Başkan Çebi, at çiftliği inşaatının bölgeye olan etkilerini değerlendirdi ve vatandaşların yaşam kalitesine olumlu katkılar sağlayacak projelerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı.

Başkan Çebi’nin Yalıboyu (Samayer) Mahallesindeki at çiftliği inşaatı ziyareti, ilçenin turizm ve ekonomik potansiyelini destekleyen projelere verilen önemi bir kez daha gözler önüne serdi.

Başkan Çebi, ziyaretin sonunda işletme sahibine başarılar dileyerek inşaatın sorunsuz bir şekilde tamamlanması temennisinde bulundu.

16.04.24