ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Bereketli İmamhatip Ortaokulu Yıl Sonu Şenliği Gerçekleştirildi

Bereketli İmamhatip Ortaokulu Yıl Sonu Şenliği Gerçekleştirildi

Bereketli İmamhatip Ortaokulu Yıl Sonu Şenliği programına Belediye Başkanı Recep Çebi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Rıza Keskinsoy, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Süleyman Şentürk, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Öğrenciler sanat, bilim ve robotik kodlama alanında yapmış oldukları çalışmaları ziyaretçilere sundu. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi öğrencilerin hazırlamış olduğu eserlere yakın ilgi gösterdi.

Emek ve gayretleriyle hazırlamış oldukları bu güzel günde mutluluklarını paylaştık

Başkan Çebi yaptığı açıklamada; ”Geleceğimizin teminatı çocuklarımız elbette her şeyin en iyisini hak ediyor. Her zaman bu bilinçle hareket eden devletimiz tüm imkânlarını seferber etmektedir. Her biri bizim için ayrı bir değer, ayrı bir cevherdir. Eğitim camiamızın her bir ferdi bu bilinçle hareket eder ve onların sahip olduğu yetenekleri büyük bir özenle ortaya çıkarıp geliştirmek için titizlikle çalışır. O eşsiz dünyalarınıza, hayallerinize tanıklık etmek bizler için bir keyiftir. Bu sebeple emek ve gayretleriyle hazırlamış oldukları bu güzel günde mutluluklarını paylaştık. Çocuklarımızın akademik eğitimi, hepimiz için önemli. Ama diğer taraftan sanat, sportif etkinlikler de en az o dersler kadar önemli. Bizim evlatlarımızdan tek beklentimiz; vatanını milletini seven; milli ve manevi değerlerine bağlı; ailesine, ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak, yine ülkesi ve milleti için tüm dünya ile yarışabilecek donanıma sahip olmalarıdır. Bu şenlikte emeği geçen tüm öğretmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Saygıdeğer velilerimizin vermiş olduğu destek için ayrıyeten teşekkür ederim. Kıymetli yavrularımıza da başarılar diliyorum.” dedi.

09.06.23