ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Bisiklet Şöleninde Minikler Keyifli Bir Gün Geçirdi

Bisiklet Şöleninde Minikler Keyifli Bir Gün Geçirdi

Araklı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen organizasyona Kaymakam Kürşad Karaca, Belediye Başkanı Recep Çebi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dursun Ali Ayazoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, vatandaşlar ve gençler katıldı.

Sanayi sitesi önünde bulunan ve Araklı Belediyesi tarafından yapılan bisiklet ve yürüyüş yolundan başlayan maraton yine Araklı Belediyesi Bayrak Kafe Sosyal tesislerinde son buldu.

Kaymakam Kürşad Karaca ve Başkan Recep Çebi son durakta gençlere meyve suyu ve kek ikramında bulundu.

Başkan Çebi yaptığı açıklamada; ”Çok güzel bir havada gençlerimizle bisiklet sürdük. Karadere Vadisi dediğimiz bölgede yaptığımız bisiklet ve yürüyüş yolundan başlayıp Yolgören mahallesi ve yine oradan da sahil bağlantısı ile Bayrak Kafeye kadar güzel bir maraton oldu. Vadiden başlayıp Bayrak Kafeye kadar kesintisiz bir yürüyüş ve sürüş keyfi yaşıyorsunuz. Yaklaşık olarak 7km bir güzergahtan bahsediyoruz. Bu güzergahlarda ışıklandırma ve çevre düzenleme çalışması da gerçekleştirdik. Sağlıklı yaşam ve spor amacıyla gençlerimizle çok eğlendik. Programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

20.12.22