ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Dış Cephe Sağlıklaştırma Projesinin İhalesi Yapıldı

Dış Cephe Sağlıklaştırma Projesinin İhalesi Yapıldı

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçenin çehresini güzelleştirecek Dış cephe yenileme çalışmalarının ilk etabı için ihalenin yapıldığını söyledi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, uzun zamandır üzerinde çalıştıkları Dış Cephe Yenileme Projesi’nin birinci etabı için ihalenin gerçekleştiğini açıkladı.

Dış Cephe Sağlıklaştırma projesinin detayları hakkında bilgi veren Başkan Çebi, “İlk etapta Rize Caddesi var. Rize Caddesi’ni iki bölüme böldük. Nereden baksan caddenin uzunluğu 1500 metre var. Yarısını ilk etapta sağlı sollu şekilde yapacağız. Diğer yarısını da ikinci etapta yapacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından, Trabzon Büyükşehir Belediyesinden destek alacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Araklı Belediyesi derken binalarımızı sağlı sollu güzelleştireceğiz. Dış cephe çalışmalarına başlayacağız. Trabzon Caddesi de Büyükşehir Belediyesine ait bir cadde. Orası içinde Büyükşehir Belediyesi Proje yapıyor. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte orayı bulvar şekline sokacağız. Araklı’mızın en güzel caddelerinden bulvarlarından biri olacak.” dedi.

09.03.21