ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Eski Araklıspor Başkanları ve Yönetim Kurulundan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Eski Araklıspor Başkanları ve Yönetim Kurulundan Birlik ve Beraberlik Mesajı

Araklıspor Eski Başkanlarından Fatih Çebi, Mehmet Ali Özderya, Eski Yönetim Kurulu Üyelerinden Dr. Özcan Karpuz, iş adamlarından Adnan Çebi, Muammer Yılmaz, Salih Kanlı ve Araklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İsmail Küçükdurmuş Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi ziyaret ettiler.

Araklıspor eski yönetimi ile birlikte verimli bir görüşme gerçekleştiren Başkan Çebi ziyaretlerinden oldukça memnun olduğunu belirtti.

Araklıspor eski başkanları ve yönetim kurulu üyeleri Araklı’da futbol ve futbol camiasıyla ilgili olarak eski günlerdeki gibi ilk günkü heyecanla birlik ve beraberlik içerisinde sorunların daima üstünden gelindiğinin mesajını verdiler.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklıspor eski başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin bu tutum içerisinde olmalarının son derece önemli olduğunu belirterek hassasiyet ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek bu konuda üzerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduğunu söyledi.

Başkan Çebi sadece spor alanında değil Araklı’da her alanda birlik ve beraberliğin sağlandığını kaydederek mevcutta bulunan Araklı 1961 Spor Kulübü, Araklı İdman Yurdu Spor Kulübü ve tüm spor camiasına başarılar diledi. Ayrıca spora ve spor camiasına destek veren herkese teşekkür etti.

27.10.21