ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Galericiler Sitesi İçin Çalışmalara Başlandı

Galericiler Sitesi İçin Çalışmalara Başlandı

Araklı’da oto galericiler sitesi için kollar sıvandı. Araklı’ya birçok yatırım ve proje kazandıran Belediye Başkanı Recep Çebi’nin şimdiki hedefi ise oto galericiler sitesini inşa etmek oldu. Araklı Sanayi Sitesinin yan tarafında bulunan belediyeye ait alanda çalışmalar başlatılacak. İlçede bulunan tüm galericileri modern ve güvenli bir çatı altında toplayan sektörel bir merkez oluşturacak Araklı Belediyesi Oto Galericiler Sitesinin proje çalışmalarına başlandı.

Araklı Belediyesi otomobil ticareti sektöründe şehre değer katacak ve modern şehirleşmeye katkı verecek bir projeyi daha hayata geçiriyor.

Oto Galericiler Sitesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Araklı’ya yakışan sektörel ticaret merkezi olacak ve modern şehirleşmeye katkı verecek bir projeyi daha hayata geçireceklerini söyledi. Oto galericilerin nezih ortamlarda ticaret yapacaklarını ve vatandaşların aynı alanda tüm hizmetleri alabileceklerinin altını çizen Başkan Çebi, “Oto galericilerimizin daha nezih ve çağın şartlarına uygun bir ortamda ticaret yapmalarını sağlamak, ticari ve sosyal bir kompleks oluşturmak, onlara daha sağlıklı bir iş ortamı sağlamak, daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri ticari pazar yaratmak amacıyla hayata geçirilecek projenin hazırlık çalışmalarına başlandı.” dedi.

29.06.21