ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Haziran Ayı Meclis Toplantısının İlk Oturumu Gerçekleşti

Haziran Ayı Meclis Toplantısının İlk Oturumu Gerçekleşti

Araklı Belediye Meclisinin Haziran ayının ilk toplantısı Belediye Başkanı Recep Çebi, yönetiminde gerçekleştirildi.

Araklı Belediye Meclisi Haziran ayının ilk toplantısını yaptı!

Araklı Belediye Meclisinin nisan ayının ilk toplantısı Belediye Başkanı Recep Çebi, yönetiminde gerçekleştirildi. Meclis oturumuna geçilmeden önce Başkan Çebi açıklamalarda bulundu.

Çebi yaptığı açıklamada; ”Kadınlar Organik Ürünler Pazarımızın açılışını yaptık. Seçim sürecinde Cumhurbaşkanımıza destek veren tüm hemşerilerimize tekrar teşekkür ediyoruz. Limanın arkasında bulunan plajımızı çok güzel bir hale getiriyoruz. Futbol, basketbol, voleybol ve mini oyun alanları ile mükemmel bir alan ortaya çıkıyor. Yakında açılışını gerçekleştireceğiz. Sanayi sitemizde bulunan tüm esnafımızı ziyaret ettik. Mükemmel işler çıkıyor. Allah bol ve bereketli kazançlar nasip eylesin.

Sanayi sitemize ek yeni bir alan oluşturma konusunda çalışmalarımız sürüyor. Daha fazla dükkan yapacağız inşallah. Polis Moral Merkezimizin çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. Bölgeye hitap edecek devasa bir projenin daha takipçisiyiz. İstidama büyük bir katkı sağlayacaktır. Kesinleştiğinde bu proje ile ilgili de bilgileri paylaşacağız. Çocuk parklarımızı yenileyip yeni çocuk alanları yapıyoruz.

01.06.23