ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

İmperial Hastanesi’nden Araklı Belediyesi personeline indirim!

İmperial Hastanesi’nden Araklı Belediyesi personeline indirim!

Araklı Belediyesi ile Özel İmperial Hastanesi arasında indirim protokolü imzalandı. İmzalanan protokol çerçevesinde Araklı Belediyesi personeline Özel İmperial Hastanesi’nde yapacakları tedavilerle ilgili olarak indirim yapılacak. Belediye personelinin eş, anne, baba ve çocukları da söz konusu indirimden yararlanabilecek. Özel İmperial Hastanesi Kurumsal İletişim biriminden Gül Söğüt ve Yağmur Narcı detaylar hakkında Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’ye bilgi verdi.

Bir yıl yürürlükte kalacak protokol kapsamında ayaktan muayene ve tanı hizmetleri için hastanenin almakta olduğu farklarda indirimli devlet katılım payı uygulanacak. Küçük, büyük cerrahi işlemler, ameliyat hizmetleri ve medikal yatış tedavileri için de indirim uygulanacak.

İmperial Hastanesi yetkililerine teşekkürlerini ileten Başkan Çebi, “Trabzon sahip olduğu kamu ve özel sektör hastaneleriyle sağlık üssü olma yolunda hızla ilerliyor. Şehrimizin ilk özel hastanelerinden biri olan İmperial Hastanesi bugüne kadar nitelikli hizmetleriyle hastaların şifa bulmasını sağladı. Belediye personelimizin de bu imkânlardan yararlanmasını istedik ve İmpreial Hastanesi’yle bu protokolü imzaladık. Özellikle içinde bulunduğumuz bu süreçte sağlık her şeyin başı… Tabi ki hiçbir personelimizin, çalışanımızın hasta olmasını istemeyiz. İnşallah hastanelere gitmelerine de gerek kalmaz. Ama hasta olduklarında bu indirim imkânından bir yıl sürüyle yararlanacaklar. Bir kez daha protokolümüzün hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

15.02.22