ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Kaymakam Karaca ve Başkan Çebi Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kaymakam Karaca ve Başkan Çebi Mahalle Ziyaretlerini Sürdürüyor

Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca ve Belediye Başkanı Recep Çebi’nin koordineli çalışması dikkatlerden kaçmıyor. Kaymakam Karaca ve Başkan Çebi her hafta 4-5 mahalleyi ziyaret ederek burada muhtar eşliğinde vatandaşlarla dertleşiyor.

Kaymakam Kürşad Karaca yaptığı açıklamada; “Haftanın her günü mahalle ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Belediye başkanımızla birlikte vatandaşlarımızı dinliyor, sohbet ediyor, dertleşiyoruz.” dedi.

Başkan Çebi; “Yok demek kolay, önemli olan vatandaşın işiyle yoğrulup çözüm üretmektir”

Başkan Çebi ise; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gönül belediyeciliği düsturuyla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bir yandan belediye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz bir yandan da vatandaşımızı ihmal etmemek adına bu tarz programlar gerçekleştiriyoruz. Açık kapı belediyecilik anlayışıyla her bir hemşehrimizi sabırla, sevgiyle ve muhabbetle kucaklıyoruz. Belediye başkanlığım dönemimde bu hep böyle oldu. Olmaya da devam edecek inşallah. Biz vatandaşımızın derdiyle dertleniyoruz. Yok demek kolay, önemli olan vatandaşın işini kendi işin gibi benimseyip çözüme kavuşturmaktır. Kaymakamımıza destekleri, ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum.” dedi.

16.08.22