ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Kaymakam Kürşad Karaca Veda Etti

Kaymakam Kürşad Karaca Veda Etti

Hatay’ın Payas ilçesine tayini çıkan Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca için veda programı düzenlendi. Programa Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, muhtarlar ve çok sayıda seveni katıldı.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı konuşmada; ”Yaklaşık olarak 2.5 yıldır Kaymakamımızla koordineli ve güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Mütevaziliği, cana yakınlığı ile Araklı’da hoş bir seda bıraktı. Vatandaşlarımızın her kesimine elinden geldiğince yardımcı olduğuna bizler şahidiz. Biz bunu bir veda olarak kabul etmiyoruz. Kaymakamımızla inşallah yine görüşüp bir araya geleceğiz. İlçemize kazandırdığı yatırımlardan ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyor, yeni görev yerinde kendisine başarılar diliyoruz.” dedi.

Kaymakam Kürşad Karaca ise; ”Araklı’da görev yapmaktan çok keyif aldım. Elimizden geldiğince vatandaşlarımıza yardımcı olduk. Burada güzel bir bağ kurduk. Belediye Başkanımız Recep Çebi ile güzel çalışmalar gerçekleştirdik. Kendisine ve tüm herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

03.01.23