ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Sanatçı ve Oyunculardan Araklı’ya Ziyaret

Sanatçı ve Oyunculardan Araklı’ya Ziyaret

Trabzon’un Araklı ilçesini ve Kaymaklı mahallesi Gafulluk Tatil Köyünü klip çekimleri için ziyaret eden Sanatçı Nisan Nicole Rona, Oyuncu Talat Can Büyükaltay, Klip Yönetmeni Erkan Nas, Oyuncu Ensarcan Türk Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında da ziyaret etti.

Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri olan ”Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” da rol alan Talat Can Büyükaltay ve beraberindeki Nisan Nicole Rona, Erkan Nas ve Ensarcan Türk Kaymaklı mahallesinde bulunan Gafulluk Tatil Köyünde klip çekimi gerçekleştirdiler.

Doğasıyla, yeşiliyle ve mavisiyle yurt dışı ve yurt içinden birçok ziyaretçi ağırlayan Gafulluk Tatil Köyü ziyaretçiler tarafından çokça beğeniliyor. İşletme sahibi İsmail Güven bungalov evlerin daha da artacağını ve bölgenin daha da güzelleşeceğini vurguladı.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi kendisini ziyaret eden oyuncu ve sanatçıları makamında ağırlayarak; ”Araklı ilçemizi ve Kaymaklı mahallemizde bulunan Gafulluk Tatil Köyünü klip çekimleri için ziyaret eden Sanatçı Nisan Nicole Rona, Oyuncu Talat Can Büyükaltay, Klip Yönetmeni Erkan Nas, Oyuncu Ensarcan Türk ve Gafulluk Tatil köyü sahibi İsmail Güven bey bizleri de ziyaret etti. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.” dedi.

02.12.21