ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleşti

Temmuz ayı meclis toplantısı Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında Mart ayından bu yana ilk kez toplantı gerçekleştirildi.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi toplantıda yaptığı konuşmada; ”Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ülkemizde 10 Mart’ta görülmeye başladı. Virüsün başlangıcından bu yana dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürdük sürdürmeye de devam ediyoruz. Gerek Cumhurbaşkanımızın gerekse İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda gerekli tedbirleri harfiyen yerine getirdik. Bu hususta üzerine düşen sorumlulukları yerine getiren Araklılı hemşehrilerime bir kez daha teşekkür ediyorum. Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam ediyoruz.

Yolgören ve Merkez mahallelerini birbirine bağlayan köprümüzün yapımı tamamlandı.

Sanayi sitesi karşısındaki yaya köprüsünün de yapımı kısa bir süre sonra tamamlanacak.

Sanayi sitemizin devamında bulunan yolun yapılması için çalışmalarımız sürüyor.

Trabzon caddesinde elektrik, telefon, doğalgaz gibi kurumların yer altına alma çalışmaları yakın bir zamanda başlıyor. Bu cadde üzerindeki çalışmalar bittikten sonra Araklı geneli için çalışmalar devam edecek.

Adliye Sarayımız yatırım programına alındı ve yakın bir zaman içerisinde bu projemizin inşaat çalışmaları başlayacak.

Araklı’da yapılan ve yapacağımız çalışmaları yakından takip ediyoruz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

01.07.20