ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Trabzon’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ortahisar ve Araklı Belediyelerinden iş birliği protokolü

Trabzon’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ortahisar ve Araklı Belediyelerinden iş birliği protokolü

Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan Derneği Kadın Kolları çok güzel iki projeye daha imza attı. Anadolu Eğitim Kültür ve İrfan Derneği koordinesinde, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ortahisar Belediyesi ve Araklı Belediyesi ile ortaklaşa yürütülecek projelerin iş birliği protokolü imzalandı.

Geçtiğimiz yıl 2.si gerçekleştirilen Parlamenter Stili Münazara Yarışması ile öğrenciler arasında çok güzel bir ivme yakalayan Anader, bu yıl da Münazara yarışmasının 3.sünü gerçekleştirerek geleneksel hale getiriyor. Edebiyatımızda Yedi Güzel Adam diye nitelendirdiğimiz ünlü şair ve yazarların son temsilcisi geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Rasim Özdenören anısına düzenlenen yarışma Anader, Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ortahisar Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

Anader Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aykan, Rasim Özdenören ile Cumhurbaşkanlığı Kültür Kurulu’ nda dönem dönem birlikte çalıştıklarını, edebiyatımızın çok önemli bir kalemi ve unutulmayacak bir değeri olduğunu ifade ederek bu yarışmayı çok önemsediğini vurguladı.

Anader’in koordinesinde düzenlenen yarışma Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Araklı Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

Her iki yarışmaya ait iş birliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirildi.

Münazara Yarışması protokolü Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İl Milli Eğitim Müdürü Burak Fettahoğlu ve Anader Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aykan tarafından imzalandı.

yazıYORUM 6.Felsefi Deneme Yazma Yarışması protokolü de Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, İl Millî Eğitim Müdürü Burak Fettahoğlu ve Anader Yönetim Kurulu Başkanı Asım Aykan tarafından imzalandı.

03.11.22