ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

TÜGVA Genç Türkiye Kongresi Araklı’da Gerçekleştirildi

TÜGVA Genç Türkiye Kongresi Araklı’da Gerçekleştirildi

Türkiye Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen Genç Türkiye Kongresi kapsamında farklı illerden gelen gençler Araklı’da söyleşi gerçekleştirdi. Programa AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yönetim Kurulu Üyesi ve Lise Koordinatörü Okan Özer, TÜGVA Trabzon İl Temsilcisi Hakan Özgeren, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, TÜGVA İlçe Temsilcisi Enes Çebi, AK Parti Araklı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mesut Çebi katıldı.

Başkan Çebi programda yaptığı konuşmada; ”Bir toplumun en büyük değeri ve zenginliği gençleridir. Gençler şüphesiz geleceğimizdir. Gelecekle ilgili bütün beklenti ve hedeflerinde merkezi gençliktir. Gençliği ihmal ederek geleceğinizi inşa edemezsiniz. Gençliği değerlerinden eksik bırakarak bir değer medeniyetine yol alamazsınız. Gençlerini kaybedenler geleceğini kaybederler.

TÜGVA bu anlamda bir liman, sığınılan ve emin olunan bir ortamdır.

İmani, insani ve milli hassasiyetlerimizi taşıyan ve her birinizin şahsında bunları çoğaltan bir değer elçisi olduğunuzu düşünüyoruz. Bunun için biliniz ki her alanda ve her ortamda bizler sorumluluk taşıyan büyükleriniz olarak sizlerin yanında ve yan yana aynı saftayız.

Gençlik konusundaki bu süreci başlatan ve her konuda gençliğin yanında olan Asım’ın gençliği diyerek her bir gencimizin bu değerlerle taçlanmasını amaçlayan Cumhurbaşkanımız ve liderimiz Saygıdeğer Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bu fikrin bugüne kadar gelmesinde emeği geçen herkese de şahsım ve gençliğimiz adına içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

06.12.21