ARAKLI'DA ARA
İLETİŞİM HATTI

721 60 71

SOSYAL AĞLAR
facebookpaylas

Yiğitözü Mahallesindeki Devasa Otelin Açılışı Yapıldı

Yiğitözü Mahallesindeki Devasa Otelin Açılışı Yapıldı

Yiğitözü mahallesinde Birol ve Erol Küçükçolak kardeşler tarafından yapılan otelin açılışına Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Kaymakam Kürşad Karaca, İl Kültür ve Turizm Müdürü Tamer Erdoğan, Trabzon Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Koordinatörü Şansal Aydoğdu, TTSO Başkanı Erkut Çelebi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman Gün, kurum müdürleri, iş insanları, muhtarlar, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Otelin yapımında hiçbir masraftan kaçılmadığını söyleyen Erol Küçükçolak, ”İlk etapta kendimizin gidip gelebileceği güzel bir ev düşünmüştük. Sonrasında ise aklımıza böyle bir fikir geldi ve hayata geçirmek istedik. Uğraştık, çabaladık ve neticede böyle bir eser ortaya çıktı. Açılışımıza teşrif eden başta Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu ve tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. Kıvanç duyduk.” dedi.

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu yaptığı konuşmada; ”İlimizi ziyaret eden turist sayısı her geçen gün artıyor. Yıl sonuna doğru ilimizi ziyaret eden turist sayısının 750 bini geçeceğini öngörüyoruz. Esnafımız açısından elde edilen gelir 1 milyar doları aştı. Bu yüzden yüzümüzü ak edecek nitelikli tesislere ihtiyacımız var. Hayırlı olsun.”

03.11.22